Ta BANALNIE PROSTA sztuczka sprawi, że Twój pies będzie zajęty przez kilka GODZIN

ŻYCIE
myrmek

Patrzcie uważnie, ta sztuczka jest nie tylko całkiem prosta, ale może zająć Twojego psa na kilka godzin i przynieść wymierne korzyści dla jego zdrowia. Tyle zalet!;)

Niektóre psy mają spory problem z zbyt szybkim pochłanianiem karmy. Wystarczy, że miska pojawi się przed ich pyskiem, by jej zawartość zniknęła w kilka, góra kilkanaście sekund. Tak szybkie jedzenie niesie ze sobą rzyzko problemów zdrowotnych, a także zagrożenie związane ze zwyczajnym zadławieniem.

Właściciel suki owczarka niemieckiego o imieniu Belly wpadł na pomysł, w jaki sposób nie tylko zająć swojego pupila na dłuższy czas, ale i znacznie ograniczyć szybkość, z jaką pochłania on pokarm.

Ulubiona karma Belly znajduje się w odkręconych butelkach po wodzie.By wydostać kęs ulubionego przysmaku Belly musi sprawić, by butelka wykonała pełny obrót.

Belly podejmuje wiele prób, zanim uda się jej wydostać smakołyk:

bottle-game-001

Zakręciła butelką… sukces!

bottle-game-002

Jest!:)

bottle-game-003

Zobacz cały klip, na którym Belly walczy z wynalazkiem swojego właściciela;)

A Wy? Macie jakieś sposoby i sztuczki, które sprawiają, że wasz pies nie rzuca się na miskę, jakby nie widział jedzenia od miesięcy?

Źródło: ViralNova

Ta pływaczka dowiedziała się o medalu dopiero od dziennikarki. Jej mina – bezcenna!

NEWSY
bsnrk

To jest na pewno coś, co warto zobaczyć:

– Nie wiedziałaś? – pyta dziennikarka.

– Myślałam, że popłynęłam w czasie 59 sekund – odpowiada chińska pływaczka (i to jest ten moment, gdy NAPRAWDĘ opada jej szczęka).

Później wyraża zadowolenia z tego, że była tak szybka i podkreśla, że dała z siebie wszystko, a ten wynik to jej życiowe osiągnięcie. Żartuje też (dalej nie mogąc uwierzyć, że ma medal), że „wykorzystała wszystkie swoje mistyczne moce”. Mówi o trudzie, przez jaki przeszła i ciężkiej pracy, jaką wykonała w okresie przygotowawczym. – Czasem myślałam „nigdy nie dam rady”. Były takie momenty, że myślałam sobie, że życie wcale nie jest lepsze niż śmierć, no ale teraz: kompletnie odjeżdżam z radości! – wyznaje.

Polecamy: 11 olimpijskich wpadek, które sprawią, że będziesz się śmiać

Prawocnicy tego hotelu w Dubaju błagają rosyjskie modelki, żeby przestały to tam robić. Mają dość!

Rozrywka
bsnrk

Menedżerowie hotelu Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeraih mają dość „turystek” z Rosji. Każda pretendująca gwiazda Instagrama z kraju naszego sąsiada za punkt honoru uważa zrobienie sobie erotycznej fotki w tym hotelu i  otagowanie miejsca w portalu społecznościowym. Zdaniem władz Waldorf Dubai Astoria psuje to reputację miejsca, które chciałoby się kojarzyć z rodzinnym wypoczynkiem, a nie z, no wiecie, „modelingiem”:

1

z56

2

3

4

5

6

7

Źródło: Instagram