Ta BANALNIE PROSTA sztuczka sprawi, że Twój pies będzie zajęty przez kilka GODZIN

ŻYCIE
myrmek

Patrzcie uważnie, ta sztuczka jest nie tylko całkiem prosta, ale może zająć Twojego psa na kilka godzin i przynieść wymierne korzyści dla jego zdrowia. Tyle zalet!;)

Niektóre psy mają spory problem z zbyt szybkim pochłanianiem karmy. Wystarczy, że miska pojawi się przed ich pyskiem, by jej zawartość zniknęła w kilka, góra kilkanaście sekund. Tak szybkie jedzenie niesie ze sobą rzyzko problemów zdrowotnych, a także zagrożenie związane ze zwyczajnym zadławieniem.

Właściciel suki owczarka niemieckiego o imieniu Belly wpadł na pomysł, w jaki sposób nie tylko zająć swojego pupila na dłuższy czas, ale i znacznie ograniczyć szybkość, z jaką pochłania on pokarm.

Ulubiona karma Belly znajduje się w odkręconych butelkach po wodzie.By wydostać kęs ulubionego przysmaku Belly musi sprawić, by butelka wykonała pełny obrót.

Belly podejmuje wiele prób, zanim uda się jej wydostać smakołyk:

bottle-game-001

Zakręciła butelką… sukces!

bottle-game-002

Jest!:)

bottle-game-003

Zobacz cały klip, na którym Belly walczy z wynalazkiem swojego właściciela;)

A Wy? Macie jakieś sposoby i sztuczki, które sprawiają, że wasz pies nie rzuca się na miskę, jakby nie widział jedzenia od miesięcy?

Źródło: ViralNova

Zobacz co kształt twojej pupy mówi o twoim zdrowiu

Moda
callista006

I tak ciągle gapisz się na swój tyłek w lustrze, więc wyciągnij z tego jakąś pożyteczną wiedzę.

1. Kwadratowa pupa

1

Kwadratowa pupa jest wynikiem wysoko osadzonych kości biodrowych, ale także dodatkowego tłuszczyku w talii. Pośladki opadają, bo nie ćwiczysz. Tyłek wydaje się przez to nieco płaski. Rób dużo przysiadów!

2. Okrągłą pupa

2

Pupa w kształcie litery „O” świadczy o tym, że więcej tłuszczu gromadzi się w górnej części twoich pośladków. Wygląda to całkiem nieźle, prawda?

3. Pupa w kształcie serca

3

Tutaj tłuszczyk osadza się głównie w górnej części ud. Ten kształt tyłka jest bardzo pożądany, ale nie osiadaj na laurach. Wraz z wiekiem i spadkiem estrogenów, tłuszczyk zgromadzony wokół pośladków będzie wędrował do środka lub w górę.

4. Kształt litry „V”

4

Uzyskasz wtedy taki kształt. Masa przeszła w biodra i brzuszek. Wszystko można naprawić zdrową dietą i ćwiczeniami.

Zobacz też 10 problemów, które rozumieją tylko kobiety z wielką pupą…

Źródło: Diply.com

Psychiczna dziewczyna myślała, że chłopak ją zdradza, więc postanowiła się zemścić. On jednak robił coś innego…

ŻYCIE
roundhere

Młoda kobieta z Chin zrobiła z siebie idiotkę, gdy kierowana obsesyjną zazdrością wmówiła sobie, że jej chłopak dopuścił się zdrady. Gdy mężczyzna któregoś dnia nie wrócił na noc, szalejąca z zazdrości dziewczyna postanowiła zemścić się na nim w klasyczny sposób: niszcząc jego auto. Zużyła więc całe opakowanie podpasek i starannie udekorowała nimi zaparkowany na osiedlu samochód. Mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, co widzi, gdy wrócił do domu następnego dnia.

Okazało się, że przez całą noc planował ze swoim przyjacielem imprezę-niespodziankę z okazji urodzin samej zainteresowanej. Do przyjęcia jednak nie doszło, a para rozstała się w gniewie.

r12gaga