Ta dziewczyna wzniosła robienie ZDJĘĆ PENISA na zupełnie inny poziom

Rozrywka
bsnrk

Poznajcie Sarayę Doolbaz, Kanadyjkę irańskiego pochodzenia na stałe mieszkającą w Nowym Jorku (USA). Tak jak wielu innym kobietom zdarzało jej się od czasu do czasu otrzymać zdjęcie czyjegoś penisa.

parowki

Jako profesjonalny fotograf Saraya zauważyła, że większość z tych zdjęć wykonana jest bardzo słabą techniką. Wpadła więc na pomysł, że zajmie się fotografowaniem penisów na poważnie.

parowki

W jej salonie można zamówić wykonanie zdjęcia swojego penisa. Na życzenie klientów członki ubierane są w różnego rodzaju ubranka. Tak, możecie się z tego śmiać.

parowki

Przestaniecie się śmiać, gdy dowiecie się, po ile chodzą rezultaty jej pracy. Ten obraz będący kolażem z wykonanych przez nią zdjęć ubranych penisów sprzedano w Miami za 10 tysięcy dolarów (40 tysięcy złotych).

Jeśli chcecie zobaczyć , jak wyglądają fotografie ubranych członków w jej wykonaniu, kliknijcie tutaj (oczywiście ten link jest tylko dla dorosłych, bo kryją się pod nim zdjęcia ubranych penisów).

Polecamy: 16 faktów dotyczących obciagania, o których dziewczyny zwykle nigdy nic nie mówią

11 zaskakująco łatwych sposobów na zaciągnięcie dziewczyny do łóżka.

Rozrywka
roundhere

Wbrew temu, jaka panuje powszechnie opinia, kobiety nie są wcale tak skomplikowane. Wystarczy odrobina chęci i cierpliwości, by nawet te najbardziej oporne w końcu nam uległy. Co robić, by zwiększyć swoje szanse na owocne zakończenie randki? Ruszam Ci z pomocą:

1. Poznaj ją bliżej.

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, by uwieść dziewczynę, to dobrze ją poznać. Nie naciskaj za mocno, gdyż dziewczyna może się poczuć zagrożona, lub szybko się Tobą znudzić. Rozmawiaj z nią spokojnie i często wysyłaj SMS-y.

2. Staraj się, by Cię polubiła.

Rozmawiaj z nią i wysyłaj SMS-y. Skup się na wspólnym zainteresowaniu, czymś, co oboje lubicie. Znajdźcie wspólny temat do rozmów.

black-and-withe-boy-cute-girl-kiss-Favim.com-459718

3. Bądź aktywny w nocy.

Wysyłaj jej wiadomości późnym wieczorem i dzwoń do niej, gdy jest już w łóżku. W ten sposób sprawisz, że między Wami wytworzy się intymny nastrój. Na początku staraj się być neutralny. Nie flirtuj zbyt często, bo możesz ją do siebie zrazić.

4. Nie pozwól, by domyśliła się, że ją lubisz.

Wiele mężczyzn popełnia ten błąd. Oczywiście, że dziewczyna wie o Twoich uczuciach. W końcu ciągle do niej wydzwaniasz i SMS-ujesz. Dopóki jednak nie usłyszy od Ciebie, że jesteś w niej zakochany, dopóty będzie podekscytowana i niepewna tego, na czym stoi. Dzięki temu możesz ją od siebie uzależnić.

boy-girl-kiss-love-smile-Favim.com-454970

5. Prowadź podwójne życie.

Zawsze, gdy rozmawiacie wieczorami, staraj się być romantyczny, a czasem odrobinę pruderyjny. Gdy jednak spotykacie się za dnia, w ogóle nie poruszaj tematu nocnych rozmów. Jeśli ona go poruszy, to będziesz wiedział, że jej się podobało.

6. Wtargnij w jej prywatną strefę.

Gdy będziecie razem spędzali czas, usiądź blisko i udawaj, że nie zauważyłeś, jak blisko siebie się znajdujecie. Już z nią flirtowałeś. Teraz musisz na stałe zagościć w jej prywatnej strefie, by wytworzyło się między Wami seksualne przyciąganie. Dotknij ją podczas rozmowy, pomasuj po ramieniu, przytul na pożegnanie. Każdy taki gest wywoła w niej burzę myśli i uczuć.

Love-cute-love-romantic-romance-images-of-love-love-wallpaper-kiss-love-kiss-me-lips-beautiful-chiks-sexy-love-funbie- (3)

7. Zbuduj seksualne napięcie.

Teraz, gdy każdy Twój dotyk pobudza w niej wszystkie zmysły, musisz sprawić, by dziewczyna zaczęła pragnąć Twojego dotyku i bliskości. Niech Twoja dłoń spocznie na jej ramieniu, gdy rozmawiacie. Zbliż się do niej i szepnij jej coś do ucha. Bądź czuły, baw się jej palcami u dłoni, gdy nikt nie widzi.

8. Pogrywaj z nią.

Jesteś już w dobrym miejscu i wkrótce uda Ci się przejść od słów do czynów. Jeśli jednak chcesz, by sprawy przybrały naturalny obrót, kontynuuj nocne SMS-owanie. Grajcie w gierki, opowiadaj jej, co robisz, pytaj, co ona ma sobie.

9. Przekraczaj granice.

Zadzwoń do niej, gdy będzie w łóżku, i zadaj jakieś niegrzeczne pytanie. Jesteście już na takim etapie znajomości, że nie powinno jej to krępować. Prowadź z nią seksowną rozmowę i nakręcaj ją jeszcze bardziej.

boy-cute-girl-kiss-Favim.com-513120

10. Zaproś ją na kolację.

Dziewczyna jest w Tobie zakochana i teraz od Ciebie zależy, co zrobisz. Czy chcesz z nią pójść na randkę do restauracji, czy wolisz skupić się na relacji friends with benefits i od razu zaprosić do siebie.

10. Idź na całość!

Gdy już się spotkacie, nie poganiaj jej. Bądź czuły, delikatny i nie zapomnij o stworzeniu intymnej atmosfery. Gdy poczujesz, że ona też tego chce, pocałuj ją.

8936658511_7bdf7b37b7_o