Ta mama napisała notkę do nowej kobiety ojca swojego dziecka i wygrała internet. Ale jej napisała!

NEWSY
bsnrk

Teraz tysiące ludzi udostępniają jej przesłanie. Dlaczego? Bo zamiast znanych nam wszystkim gorzkich żali i wyrzutów, rozwódka Audrey Nicole jest wdzięczna z powodu drugiej kobiety w życiu jej córki do tego stopnia, że napisała do niej ten dziękczynny post na fejsie:

z1

To jest dziewczyna ojca mojej córki. Trudno sobie wyobrazić słodszą osobę! Dziękuję Bogu za nią, bo gdy tylko moja córka odwiedza swojego ojca, ta kobieta troszczy się o nią, kupuje jej upominki i właściwie traktuje ją, jakby była jej własnym dzieckiem. Czemu te wszystkie matki zachowują się tak zazdrośnie i mściwie w stosunku do innych kobiet? Nikt nie mówi, że nie jest łatwo być przyszywaną mamą dla dziecka, którego nie ty urodziłaś. Więc jeśli ktoś się stara, nie atakujcie tej osoby! Naprawdę nie jest trudno być złą macochą i utrudniać relację dziecka z ojcem. Tak, takich przypadków jest mnóstwo! Widzę je dosłownie wszędzie! A w moim odczuciu dziecko może mieć dwie mamy, bo przecież im więcej osób je kocha, tym lepiej! Nigdy nie dam tej drugiej kobiecie choć cienia wątpliwości i nie będę jej traktowała jako obcą rywalkę. Tak naprawdę cieszę się, że jest! <3

– wyznała Audrey Nicole w poście, który dosłownie podbił internet. Tak wygląda Audrey z córką:

z2

A to jej córka z przyszywaną drugą mamą:

z3

„Kochajcie bardziej, nienawidźcie mniej” – to jest to przesłanie, którym Audrey chce nam wszystkim przekazać i brawa jej za to!

Źródło: Facebook

Porwano ją w dzieciństwie i przez 18 lat żyła w niewoli. Trudno uwierzyć, jak teraz wygląda…

ŻYCIE POLECANE
callista006

Jaycee została porwana w 1991 roku, kiedy miała 11 lat. Wczesnym rankiem szła na autobus do szkoły, kiedy nagle z przejeżdżającego obok samochodu wyskoczył mężczyzna z paralizatorem, obezwładnił dziewczynkę i zaciągnął ją do auta. Był to Phillip Garrido – tyran, który miał katować Jaycee przez następne 18 lat…

1

Po latach jej bliscy nie wiedzieli, jak może wyglądać kobieta, którą stała się Jaycee, jeżeli jeszcze żyła. Portret po prawej to przypuszczenia artysty.

Wieść o porwaniu Jaycee Lee Dugard szybko rozeszła się po całej Kalifornii, a zaraz potem usłyszał o niej cały kraj.

1

Tak wyglądała Jaycee przed porwaniem.

Mimo intensywnych poszukiwań, dziewczynkę, a raczej kobietę, na którą wyrosła, odnaleziono dopiero w 2009 roku. Do tego czasu Phillip Garrido wielokrotnie gwałcił Jaycee, skutkiem czego urodziła mu dwójkę dzieci. W gehennie dziewczyny brała udział również żona Phillipa, Nancy.

3

Phillip i Nancy Garrido. Jeszcze przed porwaniem mężczyzna był już oskarżany o nadużywanie narkotyków i dewiacje seksualne.

Małżeństwo uczyniło sobie z Jaycee niewolnicę. Warunki, w których żyła razem z dwójką swoich dzieci były straszne.

3

Okolica, w której przetrzymywani Jaycee była pełna sąsiadów, którzy przez 18 lat nie mieli o niczym pojęcia.

Mieszkała z nimi w drywalce, otwieranej tylko z zewnątrz. Czasami spali w namiocie na podwórku Gerridów.

4

Namiot, który służył Jaycee i jej dzieciom za dom.

Młoda kobieta mimo strasznych warunków i urazów psychicznych i fizycznych, których była ofiarą od kilkunastu lat, starała się stworzyć swoim córkom namiastkę normalności.

6

Huśtawki, które Jaycee sama zrobiła swoim córkom.

5

Tak Jaycee „urządziła” swój „dom”.

Po latach niewoli Garrido zaufał Jaycee i pozwolił jej pokazać się publicznie, a nawet stać się częścią rodzinnego biznesu. Tymczasem Jaycee wysyłała sygnały, które w końcu zaczęły docierać do ludzi. Zastanawiano się, dlaczego Phillip jest tak często widywany z młodą kobietą i małą blond dziewczynką.

W końcu sprawą zainteresowała się policja i szybko ustalono, kim jest tajemnicza kobieta u boku Garridów. Tak Jaycee wygląda teraz:

7

To niesamowite, jak piękną, pozytywnie usposobioną i dobrą jest kobietą, mimo 18 lat życia w strasznej niewoli! Odkąd została wyzwolona, Jaycee mocno angażuje się w uświadamianie ludzi o tym, jak dużym zagrożeniem są porwania i jak bronić przed tym swoje dzieci.

777

W 2011 roku Jaycee wydała książkę pt. „Skradzione życie”, w której opisała swoje doświadczenia.

9

Wtedy też udzieliła Dianie Sawyer niesamowitego wywiadu:

Zobacz też: Jej chłopak wyrzucił ją z samochodu, bo była gruba. Jej obrażenia były koszmarne, prawie straciła wargi sromowe! Tak wygląda teraz…

Źródło: Diply.com