Ta prosta grafika pomoże ci określić, czy ktoś z twoich znajomych jest gejem

ŻYCIE
bsnrk

Oto ona:

gej12345

Taka jest prawda: w społecznościach, w których istnieje mała tolerancja dla zachowań homoseksualnych, powszechne są podejrzenia o homoseksualizm, na przykład tylko na podstawie ubioru, zachowania się, elokwencji czy atrakcyjności fizycznej danej osoby. Większość z tych podejrzeń jest zupełnie nietrafiona, a gejem może okazać się osoba, po której najmniej tego się spodziewasz. Czasem nawet twój posiadający dwójkę dzieci i żonę sąsiad.

Polecamy: Geje po raz pierwszy w życiu dotykają waginy. Ich reakcja jest bezcenna!

Źródło grafiki: CollegeHumor

Zobacz co oznacza trądzik na różnych częściach ciała

ŻYCIE
callista006

Po miejscu występowania trądziku można wyśledzić wiele problemów w organizmie. Masz problem z pryszczami na plecach? A może na szyi? Dowiedz się, o czym to świadczy!

#1

1

Trądzik w tych okolicach może oznaczać nadczynność nadnerczy. Prawdopodobnie spożywasz też zbyt dużo cukru!

#2

2

Pryszcze na ramionach zazwyczaj są wynikiem zbyt dużej dawki stresu.

#3

3

„Obsypany” dekolt oznacza problemy z trawieniem. Może być również wynikiem spożywania zbyt dużej ilości zimnych napojów.

#4

4

Trądzik w okolicach łokcia może oznaczać rogowacenie mieszkowe powodowane nadwyżką produkcji martwych komórek i/lub słabym krążeniem.

#5

5

Pryszcze na brzuchu świadczą o nieprawidłowym poziomie cukru we krwi.

#6

6

Trądzik w okolicach intymnych może świadczyć o twojej niskiej higienie, ale również o chorobach przenoszonych drogą płciową. Lepiej wybierz się jak najszybciej do lekarza!

#7

7

Krostki na udach najczęściej mówią o alergii na jakiś kosmetyk, np. żel do mycia ciała, mydło czy balsam.

#8

8

Plecy to jedno z najczęstszych miejsc występowania trądziku. Spektrum przyczyn jest bardzo szerokie, od problemów z układem trawiennym po usterki układu nerwowego.

#9

9

Jeśli masz pryszcze na pośladkach, prawdopodobnie nosisz zbyt mało przewiewną bieliznę, nie dbasz o higienę i/lub źle się odżywiasz.

Zobacz też jak dziewczyny powinny dbać o higienę miejsc intymnych…

Źródło: Likes.com