Ten facet miał pilota do wibrującej bielizny swojej dziewczyny. Chyba trochę przegiął!

FILMY
callista006

Niegrzeczne, emocjonujące zabawy z ukochanym potrafią urozmaicić związek i nadać mu pikanterii i niezbędnego poczucia humoru. Tym razem śmieją się jednak wszyscy dookoła…

Wszystko wydarzyło się na stadionie podczas meczu lokalnych drużyn. Oprócz standardowych żywych reakcji kibiców, kamery wychwyciły nietypowe zachowanie pewnej pary…

1

Dziwna i jednocześnie przezabawna mina dziewczyny szybko stała się hitem sieci.

2

Internauci szybko zaleźli odpowiedź na pytanie, co się stało.

3

Wygląda na to, że reakcja dziewczyny była efektem działania jej chłopaka, który wsunął rękę do kieszeni i bacznie przyglądał się ukochanej.

4

Interpretacja sytuacji wydaje się jednoznaczna – chłopak miał w kieszeni pilot do wibrującej bielizny swojej dziewczyny. Macie jakieś lepsze pomysły? Zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz też: PRANK ROKU! Dziewczyna w ramach zemsty przykleiła chłopakowi jądra do krzesła!

Tak wyglądają portrety pamięciowe bohaterów słynnych książek wykonane przez policyjnego rysownika

Rozrywka
bsnrk

Portrety porównaliśmy z aktorami odgrywającymi ich role w adaptacjach filmowych. Rysownicy kierowali się opisami postaci z książek.

1. Christian Grey z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”

DBfxmbS

2. Potwór z „Frankensteina”

IOMR5WF

3. Katniss Everdeen z „Igrzysk śmierci”

FMxWoA3

4. Javert z „Nędzników”

p1AROm5

5. Tom Ripley z „Utalentowanego pana Ripleya”

z

6. Norman Bates z „Psychozy”

zyeevHa

7. Marla Singer z „Fight Clubu”

SLBpyMS

8. Hrabia Drakula z „z Drakuli”

Ay46hu8

9. Lux Lisbon z „Przekleństw niewinności”

mA2K12Y

10. Daisy Buchanan z „Wielkiego Gatsby”

bqOCQ77

Źródło: Imgur

Gwałciciel 11-miesięcznego chłopca został ukarany przez współwięźniów w sposób, którego nigdy nie zapomni

ŻYCIE
callista006

W społeczności więźniów panuje specyficzny kodeks. Można by się zastanawiać: czy mordercy, gangsterzy, oszuści i złodzieje respektują jakiekolwiek prawo? Wszyscy zgadzają się co do jednego – nie tolerują w swoim towarzystwie zbrodniarzy, którzy dokonują gwałtu na dzieciach. 

Daryell Dickson Menezes Xavier był członkiem szkoły walki Gracie Barra w Brazylii i uczył Jiu-Jitsu. Posiadacz purpurowego pasa (odpowiednik czarnego pasa w innych sztukach walki) realizował się w swojej pasji i wszyscy uważali go za porządnego mężczyznę i szczęśliwego człowieka.

25-latek spełniał się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym. Jego ukochaną była Gabriela Estrel, mama 11-miesięcznego Miguela.

Pewnego dnia Gabriela wyszła z domu i zostawiła synka pod opieką Xaviera, który pół godziny później zadzwonił do niej z wiadomością, że mały Miguel wypadł mu z rąk i stracił przytomność. Dziecko zostało przewiezione do szpitala, gdzie Xavier tłumaczył lekarzom, co się stało. Pracownicy medyczni byli zaniepokojeni faktem, że 25-latek plątał się w szczegółach co do rzekomego wypadku. Co chwilę zmieniał zdanie. Niestety mały Miguel dwa dni później zmarł.

Zdaniem otoczenia Xavier po tej tragedii zachowywał się bardzo dziwnie. Nawet nie pojawił się na pogrzebie synka swojej ukochanej. Gdy policja chciała się z nim skontaktować, zaczął się ukrywać, a kiedy w końcu udało się go złapać, odmówił składania zeznań. Gdy lekarze przekazali prokuraturze informację, że 11-miesięczny chłopczyk miał poszerzony odbyt, 25-latek został oskarżony o gwałt i morderstwo.

Został zamknięty w tymczasowym areszcie. Zarówno jego bliscy, jak i rodzina zmarłego chłopczyka nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Babcia małego Miguela wyznała, że zawsze zachwycała się tym, jak Xavier potrafi obchodzić się z dzieckiem i ile miłości i czułości okazywał jej wnuczkowi. Czuła się winna, że po 4 miesiącach wspólnego mieszkania nie zorientowała się, że coś jest nie tak. Według jej zeznań, w dniu tragedii dostała od Xaviera dziwnego sms-a… „Szatan wszedł do naszego mieszkania”.

Xavier trafił do specyficznego więzienia. Strażnikami tutaj są członkowie gangu. To, że przymykają oko na bójki między skazańcami, to mało powiedziane. W ogóle nie wtrącają się w wewnętrzne prawa więzienia. To jeden z najgorszych zakładów karnych, jakie może sobie wyobrazić gwałciciel dzieci.

Gdy wieść o zbrodni 25-latka rozniosła się wśród więźniów, ci postanowili sami wymierzyć mu karę, zgodnie ze swoimi własnymi prawami. Xavier został brutalnie pobity i zgwałcony przez 20 skazańców. Po tym zdarzeniu od razu trafił do szpitala, gdzie trzeba było zszywać mu odbyt. Później jednak ponownie trafił w to samo miejsce…

Mężczyzna spędzi tam 22 lata i 8 miesięcy. Do tej pory nie przyznał się do winy. Miejscowa ludność uważa jednak, że dostał to, na co zasłużył.  Gabriela już nigdy nie przytuli swojego ukochanego synka.

Zobacz też: Temu mężczyźnie grozi 35 lat więzienia za „polowania” na pedofilów i ich brutalne pobicia…