Ten gość zamienia brudne samochody w dzieła sztuki. Szkoda coś takiego oddać do myjni!

KULTURA
bsnrk

Zdarzyło Wam się napisać „BRUDAS” palcem na niedomytym samochodzie? Cóż, ten Rosjanin wzniósł ten kawał na niedoścignione szczyty. Sami zobaczcie:

1.

2.

3.

 

4.

5.

6.

7.

8.

Źródło: Instagram

10 sposobów na to, żebyś przestał(a) cierpieć z powodu swoich ulubionych butów

KULTURA
bsnrk

Nieważne, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, każdy ma takie buty, które go po prostu obcierają. Oto, co możecie robić w takiej sytuacji:

1. Plastry

1

To proste rozwiązanie jest bardzo skuteczne – zaklej podrażnione miejsca plastrami.

2. Talk

2

Talk zapobiega obtarciom, jeśli posypiesz nim stopy przed założeniem butów.

3. Grube skarpety i ciepło

3

Załóż grube skarpety, a potem ubierz buty. Podgrzej (na przykład suszarką do włosów) te miejsca na bucie, które cię obcierają. Następnie pochodź trochę, aż buty się ochłodzą. Powtarzaj ten zabieg, jeśli będzie potrzeba. Ale pamiętaj, ten sposób działa tylko na naturalne materiały, takiej jak skóra.

4. Dezodorant w sztyfcie lub kulce

45

Użyty na najbardziej wrażliwe na obtarcia kostki czy palce, powinien zapobiec obtarciom.

5. Wkładki silikonowe

5

Możesz je kupić miedzy innymi w sklepach ortopedycznych czy internecie.

6. Lód

6

Wypełnij torebkę plastikową wodą i wsadź do butów. Następnie wstaw je do zamrażalnika na noc. Gdy woda zamieni się w lód, zwiększy objętość i poszerzy ci buty. Ale uwaga: wiele butów w kontakcie z wodą może ulec zniszczeniu.

7. Alkohol i papier toaletowy

7

Namocz alkoholem sprawiające kłopot miejsca w butach, wypchaj je ręcznikiem papierowym i zostaw na noc. Rano załóż buty na nogi.

8. Krem nawilżający

8

Ten sposób działa na buty ze skóry. Nałożony krem sprawia, że skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna, a w ciągu dnia twój but powinien się właściwie rozchodzić.

9. Ziemniaki

9

Ten sposób działa na adidasy. Włóż do nich na noc (czystego) ziemniaka.

10. Szewc

10

Ten droższy sposób jest zwykle najbardziej skuteczny. Szewc dysponuje narzędziami, które umożliwią mu dopasowanie butów na potrzeby konkretnie twoich stóp.

Mała dziewczynka „zakochała się” w śmieciarzu. Zobaczcie co z tym zrobił…

ŻYCIE
callista006

Mama 3-letnie Brooklyn była tak poruszona, że opisała tę historię w sieci, aby rozgrzała serca innych internautów.

Jeden z pracowników firmy wywożącej śmieci z naszej okolicy z jakiegoś powodu podbił serce mojej córki. Brooklyn w każdy czwartek rankiem wychodzi przed dom i czeka na niego.

3

Ostatnio w czwartek wypadł dzień jej urodzin. Mała uparła się, że chce podarować panu śmieciarzowi jedną z urodzinowych babeczek.

1

Wtedy pierwszy raz z nim rozmawiałam. Wyjaśniłam mu, że z jego powodu czwartki są wyjątkowe dla mojej córki. Brooklyn wyczekuje ich przez cały tydzień.

4

garbage-man-girl-birthday-gift-cupcake-delvar-dopson-brooklyn-5

Wyobraźcie sobie moje zaskoczenie, kiedy w następnym tygodniu w czwartek Delvar (tak ma na imię idol mojej córki) wyszedł ze śmieciarki z ogromnym prezentem urodzinowym dla Brooklyn!

6

Mała była zachwycona nie tylko niespodzianką – najbardziej wypasionym zestawem z Elsą, jaki w życiu widziałyśmy – ale samym faktem, że jest od Delvara!

7

Zarówno prezent jak i sam gest był NIESAMOWITY. Jego uprzejmość poruszyła moje serce w sposób, który trudno odpisać. Kto by pomyślał, że moja 3-letnia córka znajdzie takiego przyjaciela. Czwartki są najlepsze!!! Dziękujemy Delvar!

garbage-man-girl-birthday-gift-cupcake-delvar-dopson-brooklyn-4

Źródło: BoredPanda.com