Ten idiota zaczepiał byłego męża swojej dziewczyny. Rezultat? Padniecie. Dostał to, na co zasłużył

NEWSY
bsnrk

Oto epicka facebookowa wymiana między dwoma panami (uwaga! wulgaryzmy):

123

– Nie mogę uwierzyć, że wypuściłeś z rąk taką fajną dupę.

– Kto pisze?

– Nie graj głupka przydupasie… Jestem kolesiem, który ją teraz pieprzy.

 

1234

– I bawi się tymi pięknymi cycuszkami…

– Poczekaj sekundę… Masz jedno z tych, żebyś miał przy czym walić konia.

125

– Jesteś dosyć bezczelny, koleś. Poczekaj godzinkę, znajdę coś, co ci nieźle namiesza w tym ptasim móżdżku.

– No dawaj, cipko.

– Nie zamierzam się z tobą spierać, mam tylko mały prezent dla ciebie.

– Co?

126

– Prawdopodobnie nie masz pojęcia, co to jest, ale ci wyjaśnię. W pierwszej sekcji jest rezultat badań na opryszczkę… POZYTYWNY… Następnie doktor zalecił badania na obecność wirusa HIV, który też był POZYTYWNY… Jak się bawicie, to lepiej załóż prezerwatywę.

Niezły finał, nie? 🙂

Jeśli ktoś zobrazowałby moje najbardziej wypasione sny, to wyglądałyby tak, jak te niesamowite obrazy autorstwa tureckiego artysty

KULTURA
bsnrk

Przedstawiamy prace Hüseyina Şahina:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Źródło: Instagram

9 przerażająco zdeformowanych dzieci, które wyglądają jak przybysze z kosmosu. UWAGA: drastyczne zdjęcia!

ŻYCIE
roundhere

Patrząc na te biedne maleństwa, człowiek uświadamia sobie, jak wiele jeszcze nie wie o świecie. Tak bardzo jest mi ich szkoda…

1. Bezmózgowie

Rare-Birth-2

W 2006 roku w Nepalu przyszło na świat dziecko, które wywołało olbrzymie zainteresowanie miejscowych. Bezmózgowie to wada śmiertelna. To dziecko urodziło się ze szczątkowym mózgiem, a jego głowa była praktycznie wrośnięta w tułów. Maleństwo zmarło kilka dni po narodzinach, ale przez ten czas było wystawiane na widok publiczny.

2. Craniopagus parasiticus

fdfdfdfd

Jest to niezwykle rzadka deformacja, w której obserwuje się obecność głowy pasożytniczej, połączonej z głową w pełni rozwiniętego noworodka. W roku 2004 w Egipcie przyszła na świat Manar Maged. Dziewczynka miała bliźniaka Islaama. Chłopiec był jedynie głową i kawałkiem tułowia, ale podobno potrafił mrugać oczami i się uśmiechać.

3. Cyklopia

fddf445

Koszmarna deformacja dotknęła w 2012 roku pewne maleństwo, które przyszło na świat bez nosa, bez ust i z przerażająco zniekształconym okiem, które posiadało dwie źrenice. Niemowlę zmarło natychmiast wskutek uduszenia.

4. Ektopia

fd4433

W marcu tego roku w Indiach przyszła na świat dziewczynka, która miała serce na zewnątrz klatki piersiowej.

5. Arhinia

fdfderr

Timothy Eli Thompson przyszedł na świat 4 marca bieżącego roku. Chłopiec urodził się bez nosa, ale jego rodzice twierdzą, że jest dla nich prawdziwym cudem.

6. Pęcherzowe oddzielanie się naskórka

fd34356

Mały Easton urodził się z tym strasznym schorzeniem w roku 2012. Chłopiec w wielu miejscach nie miał skóry, a w innych odchodziła ona od ciała, pozostawiając straszliwe pęcherze.

7. Płód arlekin

fd45456

To chyba najbardziej przerażająca mutacja tego świata. To dziecko przyszło na świat w Pakistanie i zostało przez miejscowych uznane za przybysza z kosmosu. Maleństwo miało straszliwe, pomarańczowe oczy i paski na ciele, które przypominały paski tygrysa. Zmarło krótko po narodzinach.

8. Brat bliźniak

Indian-boy-with-extra-limbs-1200x791

To straszne zdjęcie obiegło cały świat. Kilkuletni chłopiec z Indii, noszący swojego brata bliźniaka, a raczej jego kończyny. Pozostała jego część została wchłonięta podczas życia płodowego.

9. Wodogłowie

dfer545656

Roona Begum z Indii urodziła się z wodogłowiem. Jej głowa miała 94 cm w obwodzie i dziewczyna musiała przechodzić liczne operacje.