Ten koleś opublikował chorego snapchata z dziewczyną, która zemdlała na imprezie i zrobiła sporą kupę w majtki

NEWSY
bsnrk

Oczywiście nie powinien tego robić, a wy (wierzcie mi) nie chcecie tego widzieć. Ale jeśli już macie zobaczyć (zdjęcie na dole strony), niech to będzie dla Was ostrzeżenie przed nieumiarkowaniem w jedzeniu i piciu, a także zabawą w złym towarzystwie:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Scrollujecie? Naprawdę lepiej sobie pooglądać takie widoki: 17 zapierających dech w piersiach niesamowitych zdjęć opuszczonych miejsc w różnych zakątkach Ziemi (więcej ostrzeżeń nie będzie)

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

11

Oto powody kiepskiego zapachu tam na dole i 7 sposobów, żeby sobie z nim radzić

ŻYCIE
callista006

Czasami ten zapach bywa nieznośny dla samej kobiety, co dopiero mówić o ewentualnym partnerze… Skąd to się bierze i jak z tym walczyć?

1. Zaprzyjaźnij się z bawełną

1

Bawełna zapewnia przepływ powietrza i jest przyjazna dla skóry miejsc intymnych. Jeśli nosisz wkładki higieniczne poza okresem, przestań. Ochrona bielizny nie jest ważniejsza niż higiena, a gromadząca się na nich wilgoć nie wpływa korzystnie na zdrowie. Jeżeli nie jesteś w stanie zrezygnować z wkładek, przynajmniej zmieniaj je jak najczęściej (na pewno nie chodź z jedną cały dzień!)

2. Odpowiednia dieta

2

Jeśli masz problemy z nieprzyjemnym zapachem miejsc intymnych, unikaj pieczywa. Drożdże i cukier to dla ciebie zabójcza mieszanka. Warto polubić jogurty zawierające aktywne kultury bakterii. Więcej na temat odpowiedniej na twój problem diety dowiesz się tutaj.

3. Wielkie NIE

3

Nie perfumuj swojej waginy, nie używaj do jej higieny zwykłego mydła czy kosmetyków nieprzystosowanych do miejsc intymnych. To może skończyć się infekcją, która tylko pogorszy sprawę!

4. Aromatyczne kąpiele

5

Możesz za to zafundować sobie pachnące kąpiele, np. z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego. Na kłopotliwe dolegliwości pomoże również dodanie do kąpieli odrobiny octu jabłkowego.

5. Uważaj na to, co wkładasz do pochwy

6

Pewne praktyki seksualne mogą być odpowiedzialne za brzydki zapach z miejsc intymnych. Fragmenty pękniętej prezerwatywy w pochwie, nieodpowiednio przygotowane (na przykład brudne…) seks-zabawki czy najzwyczajniej w świecie partner z infekcją mogą być przyczyną problemu.

6. Infekcja

8

Pamiętaj o tym, aby regularnie się badać. Przy większości infekcji w miejscach intymnych występuje swędzenie, pieczenie, obrzęk, zaczerwienienie, upławy, itd., ale niektóre choroby przebiegają bez wyraźnych objawów, więc zawsze warto trzymać rękę na pulsie!

Dowiedz się jak dziewczyny powinny dbać o higienę miejsc intymnych…