Ten koleś opublikował na swoim fejsie post o życiu po śmierci z teorią, która po prostu wgniata w krzesło! Błyskawicznie podbił internet

NEWSY
bsnrk

Czasem tak po prostu jest, że wracasz do domu i zaczynasz kminić o życiu i śmierci. Czasem zdarza się tak, że twoja rozkmina trafia do ludzi tak bardzo, że udostępniają ją ponad 100 tysięcy razy 🙂

Tak było w przypadku Samuela Murraya, który po powrocie do domu późnym wieczorem (podobno po paru jointach) opublikował takiego oto posta:

Co jeśli jest tak, że gdy umieramy, to światełko w tunelu, które widzimy, to tak naprawdę jest światło w innym szpitalnym pomieszczeniu, bo właśnie przychodzimy na świat ponownie i jedynym powodem tego, że wtedy płaczesz, jest fakt, że pamiętasz wszystko ze swojego poprzedniego życia i płaczesz, bo wiesz, że właśnie umarłeś i straciłeś wszystko, a potem, gdy rośniesz, zaczynasz zapominać poprzednie życie i skupiasz się na życiu, które masz, ale coś tam jednak w głowie pozostaje i dlatego na przykład masz czasem poczucie deja vu. Pomyślcie o tym przez chwilę…

1112

Wgniata w krzesło, nie? Wierzycie w reinkarnację?

Źródło: Facebook

Uwaga! Twój facebookowy profil może zawierać kompromitujące materiały z twojej przeszłości

NEWSY
bsnrk

Pamiętacie, jak jeszcze parę lat temu Facebook miał sekcje, których wypełnienie miało wyglądać cool z punktu widzenia twoich potencjalnych dziewczyn/chłopaków? Cóż, częścią tego była sekcja „cytaty”, która DALEJ ZNAJDUJE SIĘ NA TWOIM PROFILU.

Oto, co trzeba zrobić, żeby sprawdzić, czy nie ma tam czegoś naprawdę głupiego:

1. Wejdź na swój profil i kliknij w „Informacje”.

2. Wybiesz „Szczegółowe informacje o Tobie”.

3. Sprawdź, co wpisałe(a)ś w sekcji „Ulubione cytaty”.

4. Poczuj,jakbyć chciał(a) zapaść się pod ziemię, albo stwierdź, że nie było tak źle z tobą sprzed paru lat.

5. (bonus) Wybierz cytat, który bardziej ci się teraz podoba.

Naprawdę nie ma za co dziękować. Możesz też chcieć przeczytać tekst Co o mężczyźnie mówi jego profil na Facebooku.

11 „miłych” rzeczy, które robisz w związku, a twój chłopak tak naprawdę ich nie znosi

Rozrywka
callista006

Chcesz dobrze, ale powinnaś wiedzieć, że nie tędy droga. Wydaje ci się, że jesteś miła i po prostu okazujesz mu swoje uczucia, ale twój ukochany ma zupełnie inne zdanie na ten temat…

1. Zarzucanie go pytaniami o to, jak mu minął dzień, co robi, gdzie idzie, czy nie trzeba mu w czymś pomóc…

1

W ten sposób chcesz mu okazać zainteresowanie i udowodnić, że troszczysz się o niego. Tymczasem on odbiera to jako próbę kontrolowania go.

2. Ciągłe pisanie i dzwonienie do niego

2

Miła wiadomość od czasu do czasu jest dla niego znakiem, że o nim myślisz i powoduje uśmiech na jego twarzy. Jednak SMS-y, maile i telefony kilka razy na godzinę sprawiają, że czuje się osaczony!

3. Pozostawianie mu zbyt dużej przestrzeni

3

Działanie całkowicie w drugą stronę też jest kiepskim pomysłem. Chcesz grać super wyluzowaną dziewczynę, która pozwala swojemu mężczyźnie na całkowitą niezależność, nie zawraca mu zbyt często głowy i nigdy nie pyta, co on robi, gdzie i z kim… Na dłuższą metę każdy normalny facet poczułby się olewany! Musisz znaleźć złoty środek.

Oto 10 znaków, że twój ukochany cię zdradza.

4. Pocieszanie go

4

Kiedy twój ukochany jest smutny, robisz wszystko żeby mu pokazać, że jesteś przy nim i go wspierasz. Przecież nie może zostać teraz sam! To błąd. Mężczyźni są skonstruowani trochę inaczej niż kobiety. Gdyby miał ochotę rozmawiać o swoich problemach, po prostu by to zrobił. Jeśli mówi ci, że chce zostać sam, posłuchaj go. Nic na siłę.

5. Ciągłe planowanie wspólnego czasu

5

To świetnie, że wykazujesz inicjatywę i w każdy wtorek wiesz już, co będziecie robić w sobotę. A zastanawiałaś się, czy może od czasu do czasu on nie chciałby sobotniego wieczoru spędzić sam, albo z przyjacielem? Albo z tobą, ale nie w kinie, tylko na kręglach? Niestety twoje długoterminowe plany sprawiają, że trudno mu o tym powiedzieć, żeby cię nie rozczarować. Dlatego zamiast informować go o waszym grafiku zapytaj, czy nie ma już jakichś innych planów.

6. Ciągłe mówienie „jak chcesz”, „ty zdecyduj”

9

To kolejny przykład na to, że przeskakiwanie ze skrajności w skrajność nie przynosi niczego dobrego.  Nie zrzucaj na niego ciężaru podejmowania każdej decyzji. Zwłaszcza jeżeli wiesz, że ty wolałabyś komedię niż horror, a kiedy on wybiera to drugie, zarzucasz fochem…

Zobacz 5 najbardziej absurdalnych powodów kobiecego focha.

7. Czekanie na niego

6

Nigdy nic nie robisz sama, zawsze czekasz na niego. Nie masz nic przeciwko, żeby dokończył maile zanim pójdziecie na spacer. Grzecznie siedzisz obok i wpatrujesz się w niego. Uważasz, że to wspaniałomyślne z twojej strony. Tymczasem on odczuwa ogromną presję i strasznie go to wkurza.

8. Czułość w miejscach publicznych

7

Twoim zdaniem kochać kogoś, to obwieszczać o swoim uczuciu całemu światu. Dla niego obściskiwanie się w miejscach publicznych może być krępujące.

Oto 17 przykładów na to, dlaczego przesadna czułość w miejscach publicznych jest żenująca.

9. Zaprzeczanie komplementom

8

Chcesz być skromna i słodka, taka nieświadoma swoich zalet… Facetów to strasznie wkurza. Przestań ciągle zaprzeczać, kiedy mówi ci, że jesteś ładna, mądra, zabawna. Sugerujesz, że spotyka się z brzydką i głupią sztywniarą?

10. Unikanie kłótni

10

Za wszelką cenę chcesz uniknąć konfliktu, więc mówisz „ok, już dobrze”, chociaż on doskonale wie, że nie jest dobrze. Pozwól na oczyszczenie atmosfery, nawet kosztem sprzeczki. Unikanie konfrontacji powoli zatruwa związek, aż w końcu doprowadza do jego rozpadu.

Oto 9 najgorszych błędów, jakie możecie popełnić w związku.

11. Ciągłe powtarzanie „kocham cię”

11

Nie dziw mu się, że go to denerwuje, jeśli powtarzasz mu to 4 razy na godzinę. To nie znaczy, że on nie odwzajemnia tego uczucia. Po prostu klepiąc te słowa bez przerwy pozbawiasz je swojego głębokiego znaczenia.

Zobacz 5 pytań, których nie powinnaś zadawać swojemu ukochanemu, jeśli jesteście w szczęśliwym związku.

Źródło: RebelCircus.com