Ten mężczyzna zginął w pokoju hotelowym z powodu zbyt dużej erekcji

NEWSY
bsnrk

Z różnych powodów ludzie próbują leków na potencję. Może to być ciekawość, może być rzeczywista potrzeba. Nigeryjczyk o imieniu Samson, ojciec trójki dzieci, zażył krążący na czarnym rynku środek o podobnym działaniu do viagry o nazwie „manpower”, i, jak głoszą policyjne raporty, zmarł „z powodu stresu związanego ze zbyt długo trwającą erekcją”.

Polecamy: 10 dziwnych rzeczy, którymi może cię zaskoczyć twój penis, a o których zdecydowanie powinieneś wcześniej wiedzieć

Samson przedawkował, a do tego był to jego pierwszy raz. „Po długotrwałym uprawianiu seksu erekcja nie ustępowała i nie mógł dojść” – tłumaczy świadek, z którym rozmawiał serwis Punchng. Mężczyzna zmarł, prawdopodobnie z przemęczenia, w pokoju hotelowym, który wynajął, by uprawiać w nim seks Jego partnerka uciekła z miejsca tragedii.

0d0671f7586e875756d86475c6359b11

Należy pamiętać, że leków typu viagra nie powinno się brać bez powodu i należy skonsultować się z lekarzem.

Źródło: punchng.com

Publiczność nie odrywała oczu od jej sukienki, a sędziowie nie mogli się skupić na tańcu… Przesadziła?

Moda
callista006

Guaguancó, najpopularniejszy rodzaj rumby, nazywany jest „tańcem miłości”. Pokazuje pożądanie i pogoń za rozkoszą. Mężczyzna szuka dotyku partnerki, a ta ucieka, uwodząc go jednocześnie. Tym razem jednak trudno było skupić się na tańcu i na historii, którą opowiada. Dlaczego? Zobaczcie sami.

Co sądzicie o tej kreacji?

Zobacz też: Taniec 17-letniej Polki zachwycił świat! To niesamowite wideo obejrzało już 18 milionów ludzi…