Ten mężczyzna zginął w pokoju hotelowym z powodu zbyt dużej erekcji

NEWSY
bsnrk

Z różnych powodów ludzie próbują leków na potencję. Może to być ciekawość, może być rzeczywista potrzeba. Nigeryjczyk o imieniu Samson, ojciec trójki dzieci, zażył krążący na czarnym rynku środek o podobnym działaniu do viagry o nazwie „manpower”, i, jak głoszą policyjne raporty, zmarł „z powodu stresu związanego ze zbyt długo trwającą erekcją”.

Polecamy: 10 dziwnych rzeczy, którymi może cię zaskoczyć twój penis, a o których zdecydowanie powinieneś wcześniej wiedzieć

Samson przedawkował, a do tego był to jego pierwszy raz. „Po długotrwałym uprawianiu seksu erekcja nie ustępowała i nie mógł dojść” – tłumaczy świadek, z którym rozmawiał serwis Punchng. Mężczyzna zmarł, prawdopodobnie z przemęczenia, w pokoju hotelowym, który wynajął, by uprawiać w nim seks Jego partnerka uciekła z miejsca tragedii.

0d0671f7586e875756d86475c6359b11

Należy pamiętać, że leków typu viagra nie powinno się brać bez powodu i należy skonsultować się z lekarzem.

Źródło: punchng.com

7 obrazków, dzięki którym docenisz bycie singielką

Zobacz, jak w 10-14 dni pozbyć się drugiego podbródka. To proste!

Moda
callista006

Kiedyś problem ten dotyczył głównie osób po 50-tce i był naturalnym efektem starzenia się. Dzisiaj, choć trudno nam się z tym pogodzić, podwójny podbródek pojawia się u wielu młodych osób, a to za sprawą częstego korzystania z urządzeń mobilnych: smartfonów, tabletów.

Nie, to nie żart. Ciąłe chodzenie z opuszczoną głową powoduje, że skóra „wyciąga się”, wiotczeje. Oto filmik, który pokazuje ćwiczenia, dzięki którym możesz pozbyć się nieatrakcyjnego problemu. Powtarzaj tę serię raz dziennie, a już po 10-14 dniach zobaczysz efekty!

Zobacz też 5 genialnych trików na pozbycie się kłopotliwych problemów, które ma każda kobieta, ale żadna nie lubi o tym rozmawiać…