Ten tatuażysta robi tatuaże małym dzieciom, a jego prace robią prawdziwą furorę na całym świecie

KULTURA
bsnrk

Można już mówić o nowym trendzie, choć dla wielu osób taka zabawa, nawet jeśli tylko na moment (bo nie są to tatuaże permanentne), to nie jest na pewno zabawa dla małych dzieci. Fakt faktem, że prace mieszkającego w pobliżu Auckland (Nowa Zelandia) Benjamina Lloyda budzą olbrzymie zainteresowanie w internecie, a większość reakcji jest jednak w 100 procentach pozytywna (spójrzcie na zadowolone twarze tych dzieciaków):

1.

1

2.

2

3.

3

4.

4

5.

5

6.

6

7.

7

8.

8

9.

9

10.

10

Źródło: Benjamin.L.Lloyd

Ta 56-latka rozebrała się, aby udowodnić, że tatuaże mogą wyglądać dobrze w każdym wieku

ŻYCIE
bsnrk

Poznajcie mieszkankę Teksasu (USA) Julię H., która pod pseudonimem „The Burning Lotus” od pewnego czasu z sukcesem prowadzi bloga ze swoimi nagimi zdjęciami. 56-letnia modelka udowadnia tym samym światu, że bycie sexy nie kończy się po 20. roku życia, a z tatuażami można wyglądać dobrze niezależnie od wieku. Sami zobaczcie:

1.

1

2.

2

3.

4

4.

5

5.

6

6.

7

7.

8

8.

9

9.

10

Źródło: tumblr (link od 18 lat)

Wystawił owczarka na parapet za okno… na czwartym piętrze! Jaka kara dla tego potwora?

NEWSY
roundhere

Zarzut zabicia psa usłyszał mężczyzna, który postawił owczarka niemieckiego na zewnętrznym parapecie i zamknął okno. Pies nie był w stanie utrzymać się na wąskiej blasze i spadł z czwartego piętra. Nie przeżył – informuje TVN24.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca na osiedlu Piątkowo w Poznaniu. Właściciela owczarka nie było w mieszkaniu. Pod jego nieobecność psem zajmowali się inni lokatorzy. Jeden z nich z nieustalonych przyczyn wystawił zwierzę na blaszany parapet za okno, po czym je zamknął. Pies po kilku minutach, kiedy usiłował utrzymać się na wąskiej blasze, spadł z wysokości czwartego piętra.

Według ustaleń policji, w czasie zdarzenia w mieszkaniu poza mężczyzną opiekującym się psem było jeszcze czterech studentów. Osoba, która wystawiła owczarka usłyszała zarzuty.

– Zgodnie z artykułem 35 za uśmiercenie zwierzęcia sprawcy grozi do dwóch lat pozbawienia wolności – powiedział Maciej Święcichowski, rzecznik wielkopolskiej policji.

Jaką karę wymierzylibyście temu potworowi? Udostępnij ten wpis. Niech więcej osób dowie się o bestialstwie niektórych ludzi.

Źródło: TVN24