To wideo z Rosji wzruszyło cały świat. Zobacz dlaczego.

FILMY
myrmek

U naszych wschodnich sąsiadów bardzo popularnym samochodowym gadżetem jest kamera wideo rejestrująca wydarzenia rozgrywające się na drodze. Jeden z użytkowników portalu YouTube postanowił zebrać i zmontować najbardziej wzruszające materiały, jakie udało się zarejestrować kierowcom na rosyjskich drogach. Materiał dosłownie zapiera dech w piersi.

Warto promować pozytywne zachowania kierowców – udostępnij ten materiał dalej, niech wszyscy zobaczą, jak powinno się zachowywać na drodze:)

Źródło: YouTube

15 powodów, dla których fajnie być kobietą

Rozrywka
callista006

Kobiety i mężczyźni ciągle licytują się, kto ma gorzej. A może by tak – dla odmiany – pomyśleć o tym, kto ma lepiej? Zacznijmy od kobiet. Dlaczego fajnie być dziewczyną?

1. To facet musi głowić się, jak zagadać do dziewczyny, a jeśli ona mimo wszystko robi to pierwsza, uchodzi za nowoczesną, wyzwoloną i pewną siebie

1

2. Kobiety nie mają problemów z niechcianą erekcją

unexpected-erections-1088028-TwoByOne

3. Gdy tonie statek, kobiety i dzieci ratowane są jako pierwsze

3

4. Kiedy kobiety spieszą się i szybko zapinają zamek błyskawiczny w spodniach, nie ryzykują poważnym uszkodzeniem ciała

4

5. Jeśli kobiecie nie uda się złożyć szafy z Ikei bez instrukcji, jej poczucie wartości nie spada gwałtownie o połowę

5

6. Jeśli kobieta nie zdąży się ogolić, wystarczy, że założy spodnie i bluzkę z rękawami

spodnie_luna_645_3

7. Tabliczka czekolady zazwyczaj wystarczy, aby uratować nawet najgorszy dzień

4

8. Przeciętna kobieta żyje o około 8 lat dłużej od przeciętnego mężczyzny

wykresy (191)a

 

9. Podczas horroru kobietom wolno piszczeć ze strachu. Mężczyznom raczej nie

7

10. Wielokrotny orgazm

8

11. Kobiety bez problemu są w stanie skupić się na rozmowie z facetem, ponieważ nie wyobrażają go sobie nago

recepcjonistka

12. Kobiety mają osobne kabiny w łazienkach publicznych. Nikt nie patrzy na ich genitalia i nie porównuje ich rozmiarów

35659-stock-photo-architecture-toilet-basin-gentleman-man-urinal

13. Kobiety (w zdecydowanej większości) nie muszą wyrywać włosów z nosa i uszu

12

14. Swoje wybuchy złości i nieracjonalne zachowania kobiety zawsze mogą wytłumaczyć zmianami hormonalnymi związanymi z okresem

13

15. Kobiety nie muszą zastanawiać się przez całe życie, czy wielkość ma znaczenie. Wiedzą, że nie!

happy-woman

A może to jednak faceci mają lepiej? Zobaczcie 15 powodów, dla których fajnie być mężczyzną.

Źródło: Joy.pl

7 bardzo dziwnych usług dostępnych tylko w Japonii. Warto tam jechać, by skorzystać z numeru 4 :D

KULTURA POLECANE
bsnrk

Japonia jest powszechnie znana ze swojej wyjątkowej kultury. Można tutaj też skorzystać z usług, których nie ma w żadnej innej części świata.

1. Drzemka z nieznajomą osobą

cuddle-cafe-japan

Soine-ya, co dosłownie znaczy „sklep spania razem”, oferuje możliwość drzemki w towarzystwie młodej nieznajomej. Za równowartość około 70 dolarów możesz przespać się przez godzinę w towarzystwie osoby, której nigdy wcześniej nie widziałeś. Ale nie możesz zrobić nic, co może przyjść ci teraz do głowy. W cenie jest tylko drzemka.

2. Wynajęcie przyjaciela

Rent-a-Girlfriend-in-Japan

Jeśli czujesz się samotnie, możesz wynająć sobie żeńskiego kompana, który będzie udawać twoją przyjaciółkę. Firma Client Partners KK daje taką możliwość za 30 dolarów. Jeśli spotkanie się przedłuży, musisz dopłacać 30 dolarów za każdą dodatkową godzinę.

3. Wynajęcie gościa na wesele

Wedding-Guest-Service-in-Japan

Jeśli chcesz zorganizować huczne wesele, ale nie masz kogo zaprosić, firma Office Agents ma rozwiązanie dla ciebie. Za 200 dolarów wynajmiesz osobę, która będzie udawała gościa weselnego. Gość może na twoim weselu wykonać piosenkę, zatańczyć lub wygłosić mowę, ale wtedy trzeba się liczyć z dodatkową opłatą.

4. Ślub z samym sobą

01a1154d06b1bb2f7ace7a1aab44cdc6

To rozwiązanie dla kobiet, które nie mają partnera i poświęcają się w całości karierze, ale znajdą wolny weekend na to, żeby przeżyć wrażenia, jakich dostarcza przygotowanie do własnego ślubu. Za dwa dni w hotelu, gdzie między innymi będzie przymierzana weselna suknia, zrobiony odpowiedni makijaż, przygotowana fryzura i wykonana sesja ślubna, trzeba zapłacić w najtańszej opcji blisko 3 tysiące dolarów.

5. Wynajęcie obcokrajowca

b2a0354e7828a3f966192959d86f9b0c

Wynajęcie obcokrajowca jest stosunkowo tanie i kosztuje do kilkudziesięciu dolarów. Firma Gaikokujin Rental traktuje swój biznes jak misję i ma być „mostem łączącym obcokrajowców z Japończykami”. Dodatkowo, obcokrajowcy do wynajęcia oferują w swoich ofertach różne dodatkowe usługi, jak na przykład możliwość poprawy mówienia po angielsku.

6. Reklamy na nagich udach i dekolcie

Japan-Launches-Thigh-Advertising

Firma Absolute Territory PR oferuje możliwość umieszczenia dowolnej reklamy na odsłoniętych częściach ciała młodych kobiet współpracujących z agencją. Dziewczyny nie tylko chodzą po ulicach z twoją reklamą, ale też robią sobie zdjęcia, które zamieszczają w mediach społecznościowych.

7. Przeprosiny na zamówienie

Apologizing-Service-in-Japan

Jeśli wstydzisz się przeprosić samemu, może to zrobić za ciebie wynajęta osoba. Shazaiya Aiga Pro każe sobie płacić około 250 dolarów za przeprosiny oko w oko. Tańsze są przeprosiny drogą mailową czy telefoniczne. Inne firmy idą dalej i na przykład Yokohama Benriya Natchan oferuje przeprosiny z płaczem. Za dodatkową opłatą osoby przepraszające mogą też udawać członków twojej rodziny.

Zródło: Wonderlist