Urodziła na progu szpitala – niesamowite zdjęcia!

ŻYCIE POLECANE
myrmek

Takie porody zdarzają sie niezwykle rzadko. A możliwość uwiecznienia na zdjęciach całej akcji otrzymuje naprawdę niewielu fotografów. Zdjęcia, które za chwilę zobaczycie są więc naprawdę unikalnym, i co tu dużo mówić – przepięknym materiałem.

Całe zdarzenie miało miejsce niemal dwa lata temu. Przyszła matka (Amy Grace) spędzała wieczór w towarzystwie swojego męża oraz przyjaciółki (Emily Robinson) będącej zawodową fotografką. Traf chciał, że właśnie tego wieczora rozpoczęła się akcja porodowa. Gdy tylko u Amy pojawiły się pierwsze skurcze, cała trójka ruszyła do najbliższego szpitala.

poród 1

Jak się okazało już wkrótce – Amy nie dane było urodzić w szpitalu…

poród 2

Poród, w towarzystwie położnej Laurie Ross-Berke, odbył się na chodniku przed wejściem do szpitala.

poród 3

Całej akcji towarzyszyła fotografka, która uwieczniła cały poród na znakomitych zdjęciach.

poród 4

Córka Amy przyszła na świat w doprawdy niezwykłych okolicznościach.

poród 5

Rodzina Grace w komplecie, od lewej mąż Amy, mała Sienna Grace, siostra Sienny oraz szczęśliwa matka.

poród 8

Ten żonaty mężczyzna zostawił swoją kochankę w ciąży. 9 miesięcy później otrzymał kartkę pocztową, którą zapamięta na długo

ŻYCIE
bsnrk

Życie jest pełne niespodzianek. Możemy mieć swoje plany i czasem nawet je zrealizować, ale zwykle to się nie udaje, bo to, co nieoczekiwane, jest po prostu częścią boskiego planu. A jeśli chodzi o nasze życie uczuciowe, to z całą pewnością zawiera ono w sobie bardzo dużą dozę nieoczekiwanych zdarzeń i przygód.

Pewien żonaty, dobrze usytuowany Amerykanin pojechał do Włoch na trwającą kilka lat delegację. Tam poznał kobietę, z którą wdał się w burzliwy romans. Pewnego dnia okazało się, że kobieta jest w ciąży. Facet bał się, że ta historia go skompromituje i zniszczy trwające blisko 20 lat małżeństwo, więc poprosił swoją kochankę o daleko idącą dyskrecję, a sam zdecydował się wrócić do Stanów. W zamian obiecał dużą sumę pieniędzy i stałe fundusze na utrzymanie dziecka aż do ukończenia przez nie 18. roku życia.

Kobieta zgodziła się. Trzeba było tylko ustalić, jak poinformuje go o narodzinach dziecka. Aby nikt niepożądany się o tym nie dowiedział, postanowili, że wyśle mu kartkę z pozdrowieniami z Rzymu ze słowem „spaghetti”, gdy urodzi dziecko.

Minęło 9 miesięcy.

Gdy mężczyzna wrócił do domu po pracy, żona powitała go w drzwiach z dziwnym spojrzeniem. – Kochanie – powiedziała. – Dostaliśmy dzisiaj bardzo zagadkową kartkę pocztową.

– To ciekawe. Pokaż mi ją – odparł, próbując ukryć oznaki wzrastającej ekscytacji i zdenerwowania.

Żona przyniosła mu kartkę pocztową z Rzymu, której się chcąc nie chcą spodziewał, i dała ją do przeczytania. Mężczyzna omal nie zemdlał, a kartka wypadła mu z rąk.

Na odwrocie było napisane: „Spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti, Trzy porcje z klopsikami, dwie bez. Proszę prześlij więcej sosu…”.

W szkole koledzy przezywali ją „panią Ząbek”, ale teraz zrobiła sobie zęby i zmieniła się nie do poznania!

NEWSY
bsnrk

Gdy Brytyjka Gemma Swift miała 6 lat w wyniku strasznego wypadku donazła uszkodzenia przednich zębów. Nie miała przez to łatwego życia w szkole.

W 2015 roku wzięła udział w programie „The Jeremy Kyle Show” (brytyjski odpowiednik naszych „Rozmów w toku”), gdzie skonfrontowała się z ludźmi, którzy ją prześladowali jako małą dziewczynkę. Internet wziął jednak stronę jej prześladowców: ludzie, którzy pewnie nie zasłużyli na to miano, masowo śmiali się z jej zębów w serwisach społecznościowych.

Producenci programu postanowili to zmienić. Otrzymała 11 tysięcy funtów na operację, która poprawiła jej uśmiech:

12

Efekt? Gemma mówi, że wreszcie jest zadowolona ze swojego wyglądu i odzyskała pewność siebie. Czy naprawdę internet musi być tak okrutnym miejscem?

Źródło: The Jeremy Kyle Show