Vlogerka powiększa sobie usta. Wystarczy kostka lodu, cynamon oraz

ŻYCIE
rafabat

Jenna Marbles pokazuje, jak w zaciszu własnego domu można powiększyć usta. Koniecznie zobaczcie to VIDEO!

O żadnych ustach nie mówiło się tak dużo w minionym roku, jak tych należących do Kylie Jenner. Przyrodnia siostra Kim Kardashian w zaledwie kilka tygodni zmieniła się nie do poznania. Kiedyś niepozorna nastolatka, dzisiaj – prawdziwa seksbomba z wszelkimi potrzebnymi atrybutami. Jednym z nich są właśnie usta.

Jej skromne do tej pory wargi z dnia na dzień zaczęły przybierać coraz obfitsze kształty. Przemianę mogłyśmy obserwować dzięki fotografiom publikowanym na Instagramie, gdzie obserwuje ją już… 16 milionów ludzi z całego świata. Celebrytka zarzeka się, że nie poprawiała swojej urody u chirurga plastycznego. Monstrualnie wielkie usta to wyłącznie kwestia makijażu.

Ile w tym prawdy? Okazuje się, że sama szminka nie wystarczy. Udowodniła to popularna vlogerka komediowa (!!!) Jenna Marbles. Udało jej się w kilka minut przebić Kylie i Ty też możesz sprawić sobie taki uśmiech! Wszystko, czego potrzebujesz, masz do dyspozycji we własnym domu…

usta-kylie-jenner-18873994

Naturalne usta Jenny nie wyglądają zbyt okazale. To się za chwilę zmieni… Pierwszy krok to dokładne ogolenie całej twarzy. Dzięki temu wargi będą jeszcze bardziej wyraziste.

usta-kylie-jenner-51539685

Kolejny krok to peeling ust. Im grubszy, tym lepszy, dlatego vlogerka sięgnęła po żwirek dla kota.

usta-kylie-jenner-25608923

Przydała się także piekielnie ostra papryczka jalapeno, która skutecznie podrażniła usta, dodała im kolorytu i zwiększyła ich wymiary.

usta-kylie-jenner-89196074

Kolejne kroki to m.in. wtarcie w usta cynamonu i dodatkowe podrażnienie ich kostką lodu.

usta-kylie-jenner-16531084

Odważna vlogerka zdecydowała się nawet lekkie poparzenie, dzięki czemu usta w naturalny sposóbpuchną.

usta-kylie-jenner-19250047

Jenna wpadła także na pomysł, by zassać usta w szklance, przyjąć cios na twarz, a następnie pozwolić przyssać się „koleżance” do jej ust.

usta-kylie-jenner-15582928

Po tak drastycznych zabiegach nie pozostaje już nic innego, jak przystąpić do makijażu.

Co z tego wyszło? Zobaczcie na przezabawnym filmiku. Jedno jest pewne – Kylie Jenner ma konkurencję!

10 najpopularniejszych koszmarów i ich znaczenia

ŻYCIE
rafabat

Każdy z nas miał kiedyś koszmarny sen. Niektórzy ludzie mają je prawie każdej nocy. Czym są koszmary? Zazwyczaj są to przypadkowe projekcje uśpionego, nieświadomego mózgu. Nie pamiętamy dokładnie, o czym śniliśmy, wiemy jedynie, że było to przerażające. Jednakże są tez koszmary które są wspólne dla milionów ludzi.

Oto 10 najczęstszych z nich, ich prawdopodobne przyczyny oraz znaczenie.

1. Zjawiska naturalne

4425_JapanRGB1

Czy śniło ci się, że zostałeś porwany przez tornado? Albo nadciągający huragan niszczy wszystko na swojej drodze – twój dom, sąsiedztwo, lasy? Jako że pogoda jest nieprzewidywalna i nie można jej kontrolować, sen ten oznacza nasze podświadome obawy o problemy, których nie możemy kontrolować w prawdziwym życiu. Te sny odzwierciedlają nasz niepokój i niepewność co do spraw takich jak sprawdzian, wizyta u lekarza czy przyszłości naszego związku.

2. Widzenie zmarłych

Katerina-Plotnikova-Ghost

W tym koszmarze masz wrażenie, że kontaktuje się z tobą osoba zmarła. Może to być osoba z twojej rodziny albo przypadkowo poznani ludzie. Jeśli śnisz o niedawno zmarłym członku rodziny, oznacza to, że nie radzisz sobie ze stratą, nie możesz się z tym pogodzić. Te koszmary mają często ludzie, którzy są chorzy na nieuleczalne lub zagrażające życiu choroby.

3. Przegapienie ważnego wydarzenia

o-HIGH-SCHOOL-GRADUATION-facebook

Te koszmary są charakterystyczne dla ludzi, którzy żyją w pośpiechu, mają za dużo spraw na głowie i trudno im zdążyć ze wszystkim co zaplanowali. Śnią oni o przegapieniu terminu wizyty, wesela czy innych ważnych wydarzeń. Ci ludzie są bardzo spięci i nie potrafią wyluzować się w realnym życiu.

4. Nagość

Back-tattoo-girl-admiring-blue-ocean-naked-babes-sexy-hotties-beauty-topless-braless-spy-cam-beach

Bycie nagim w miejscach publicznych to częsty koszmar. Dotyka on ludzi, którzy mają niskie mniemanie o sobie i obawiają się oceniania przez innych. Nie chodzi jedynie o krytyczną ocenę wyglądu zewnętrznego, ale również cech charakteru czy sposobu działania.

5. Wypadające zęby

wisdom_teeth_extracted_by_pompay-d2yo8th

To następny częsty koszmar ludzi, którzy są niepewni siebie. Podobnie jak i sny o byciu nagim, sen o wypadających zębach jest odzwierciedleniem obawy przed byciem osądzanym przez innych.

6. Zranienia

ran3

Czasami śnimy, że ktoś nas bije, łamie kości, tnie nasze ciało. Te sny oznaczają, że nie możemy sobie poradzić z pewnymi sprawami w rzeczywistości. Mózg daje nam do zrozumienia, że powinniśmy skupić się na znalezieniu przyczyny i poprawieniu jej (na przykład rzucenie palenia), a senne koszmary znikną.

7. Odejście partnera

kryzys

Sny o definitywnym odejściu małżonka lub stałego partnera są odzwierciedleniem naszych obaw o przyszłość związku. Zazwyczaj dotyczą one osób, które są przekonane, że nie są wystarczająco dobre dla partnera lub mają niskie poczucie swojej wartości.

8. Uwięzienie

jail-1_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_1_0_0

Takie sny mają często ludzie cierpiący na klaustrofobię. Koszmary te mają również ludzie uwięzieni w nie przynoszącej satysfakcji pracy, w nieodpowiednich związkach, mający niespłacony kredyt. Odzwierciedla to nasz strach przed niemożnością dokonania zmian.

9. Spadanie

MALAYSIA-LIFESTYLE-BASEJUMPING

Te sny reprezentują brak kontroli nad pewnymi aspektami naszego życia. Często mają je ludzie na wysokich stanowiskach, którzy mają nadzór nad ludźmi, ale mają wrażenie, że nie są w stanie kontrolować wszystkiego.

10. Bycie ściganym lub atakowanym

_origin_Otrdienai-11

Jest to najbardziej powszechny koszmar. Śnimy, że jesteśmy ścigani i/lub atakowani przez ludzi, zwierzęta czy paranormalne istoty. Te sny oznaczają nasz strach przed konfrontacją w realnym życiu. Może to być konfrontacja z niesprawiedliwym nauczycielem, wrednym szefem, patologicznym rodzicem czy też partnerem. Reakcja na atak we śnie (chowanie się, ucieczka, krzyk) zazwyczaj odzwierciedla nasze reakcje na jawie.

19 wstrętnych nawyków dziewczyn, które obrzydzają mężczyzn

Rozrywka
callista006

Kobiety bywają obrzydliwe, taka jest prawda. Wydaje im się, że nikt nie dostrzega tych małych grzeszków. Tymczasem takie zachowania dla każdego faceta są jak wylany na głowę kubeł zimnej wody. 

Jesteś obrzydliwa jeśli:

1. Chodzisz 2 dzień w tych samych majtkach

1

2. Jest poniedziałek, a ty wciąż masz na ręce pieczątkę z klubu, w którym byłaś w piątek

2

3. Od tygodnia używasz suchego szamponu

3

4. Nie zmieniałaś prześcieradła w łóżku od kilku miesięcy

4

5. Spałaś w makijażu, a rano tylko go poprawiłaś

5

6. Zaspałaś na zajęcia, więc zamiast prysznica umyłaś tylko szybko pachy

6

7. Zjadłaś na śniadanie resztki z McDonald’s

7

8. Zamiast prysznica używasz tylko dezodorantu i perfum

8

9. Palisz niedopałki papierosów

9

10. Strzepujesz popiół wszędzie, tylko nie do popielniczki

10

11. Wracając z imprezy zwymiotowałaś do swojej torebki

11

12. Kiedy jesteś na zewnątrz i musisz zrobić siku gdzieś na uboczu, nie zdejmujesz majtek, tylko je odchylasz

12

Oto 12 rzeczy, które zdarzają nam się po całonocnej imprezie.

13. Chcesz 2 raz użyć tej samej prezerwatywy

13

14. Zwymiotowałaś, a potem kogoś pocałowałaś

14

15. Zrobiłaś siku na ulicy

15

16. Zapominasz o wyrzucaniu zużytych tamponów i zostawiasz je gdzieś na widoku

16

17. Nigdy nie pierzesz staników

17

18. Chodzisz cały dzień w majtkach, w których spałaś

18

19. Przed seksem nie powiedziałaś mężczyźnie, że masz okres

19

Zobacz też co w kobiecych miejscach intymnych odstrasza facetów.

Źródło: CollegeTimes.com