14 najbardziej dziwnych sposobów, w jaki kiedykolwiek masturbowały się nastolatki

ŻYCIE
bsnrk

Kto nigdy nie był buzującym hormonami 13-letnim chłopakiem, ten na pewno nie zrozumie tych wyzwań 🙂

1. „Pracowałem w piekarni. Gdy ciasto na chleb zostaje uformowane, pozostawia się je, by urosło. Wszedłem do pomieszczenia z chlebem, zrobiłem dziurę w jednym, nawilżyłem ją wodą i wsadziłem w to penisa”.

2. „Obciąłem główkę kaktusa i ją brzydko wykorzystałem. Obyło się bez kontuzji”.

3. „Pieprzyłem się ze słoikiem wypełnionym masłem orzechowym”.

4. „Wsadziłem swojego wacka między sedes, a deskę klozetową, gdy miałem jakieś 15 lat. Bardzo bolało i było, łagodnie mówiąc, mało seksownie. Ale doszedłem”.

5. „Robiłem to prawie codziennie w wieku 13-14 lat z tapczanem w salonie moich rodziców. Było tam takie wgłębienie. Używałem mleczka kokosowego do nawilżenia. Jak to wspominam, zastanawiam się, czy moi rodzice wiedzieli. Kanapa musiała mieć zapach kokosa, a miejsce, gdzie się wciskałem, było zdecydowanie bardziej wypolerowane”.

6. „Spróbowałem zrobić to z żelem przeciwbólowym Mineral Ice. Z początku myślałem, że to świetny pomysł, ale potem nagle poczułem, że to parzy i to była jedna z najgorszych chwil mojego życia. Nigdy nie róbcie tego z Mineral Ice”.

7. „Wziąłem dwa plasterki piersi indyka i wsadziłem je między wgłębienie w kanapie, a następnie wziąłem się do rzeczy. Prawie jak ‚prawdziwe mięso'”.

8. „Zgwałciłem blat kuchenny.To był gładki marmur, który posmarowałem nawilżaczem do rąk. Wspaniałe uczucie”.

9. „Użyłem do tego banana. Mój wacek pachniał później bananem przez parę tygodni”.

10. „Futerko królicze i lalka przedstawiająca bohaterkę ‚Scooby Doo’. Tak, to był dziwny okres w moim życiu”.

11. „Próbowałem wykonać imitację waginy z gumowej rękawiczki, papieru toaletowego i mydła. Nie poszło dobrze. Bolał penis (mam wrażliwą skórę, która nie zgrała się z mydłem) i długo nie mogłem pozbyć się liliowego zapachu”.

12. „Wziąłem plastikową torbę, wsadziłem do niej dwa plastry szybki i wypełniłem jeszcze wodą z mydłem. Wsadziłem to pod materac moich rodziców. Pomyślałem, że to będzie dobra symulacja seksu. Gdy o tym myślę teraz? No cóż, nastolatki robią różne rzeczy”.

13. „Nie oceniajcie mnie. Moja mama dała mi misia, gdy byłem dzieckiem, któremu po pewnym czasie zrobiła się dziura na karku. 13-letnia wersja mnie wsadziła tam swojego penisi i potrząsała misiem. Spaliłem go po ostatnim ‚przyjacielskim ruchaniu’. Naprawdę chciałbym teraz żartować”.

14. „To była moja pierwsza próba masturbacji, byłem najstarszym z braci, nie było internetu, ani ojca, który miałby jakieś zapasy magazynów porno. Spróbowałem więc wsadzić penisa do butelki z kremem nawilżającym. Świetny pomysł, nie?”

Polecamy: Jak wyglądał ich pierwszy raz, gdy się masturbowały? 9 zwierzeń kobiet

Zobacz co oznacza trądzik na różnych częściach ciała

ŻYCIE
callista006

Po miejscu występowania trądziku można wyśledzić wiele problemów w organizmie. Masz problem z pryszczami na plecach? A może na szyi? Dowiedz się, o czym to świadczy!

#1

1

Trądzik w tych okolicach może oznaczać nadczynność nadnerczy. Prawdopodobnie spożywasz też zbyt dużo cukru!

#2

2

Pryszcze na ramionach zazwyczaj są wynikiem zbyt dużej dawki stresu.

#3

3

„Obsypany” dekolt oznacza problemy z trawieniem. Może być również wynikiem spożywania zbyt dużej ilości zimnych napojów.

#4

4

Trądzik w okolicach łokcia może oznaczać rogowacenie mieszkowe powodowane nadwyżką produkcji martwych komórek i/lub słabym krążeniem.

#5

5

Pryszcze na brzuchu świadczą o nieprawidłowym poziomie cukru we krwi.

#6

6

Trądzik w okolicach intymnych może świadczyć o twojej niskiej higienie, ale również o chorobach przenoszonych drogą płciową. Lepiej wybierz się jak najszybciej do lekarza!

#7

7

Krostki na udach najczęściej mówią o alergii na jakiś kosmetyk, np. żel do mycia ciała, mydło czy balsam.

#8

8

Plecy to jedno z najczęstszych miejsc występowania trądziku. Spektrum przyczyn jest bardzo szerokie, od problemów z układem trawiennym po usterki układu nerwowego.

#9

9

Jeśli masz pryszcze na pośladkach, prawdopodobnie nosisz zbyt mało przewiewną bieliznę, nie dbasz o higienę i/lub źle się odżywiasz.

Zobacz też jak dziewczyny powinny dbać o higienę miejsc intymnych…

Źródło: Likes.com