14 najbardziej dziwnych sposobów, w jaki kiedykolwiek masturbowały się nastolatki

ŻYCIE
bsnrk

Kto nigdy nie był buzującym hormonami 13-letnim chłopakiem, ten na pewno nie zrozumie tych wyzwań 🙂

1. „Pracowałem w piekarni. Gdy ciasto na chleb zostaje uformowane, pozostawia się je, by urosło. Wszedłem do pomieszczenia z chlebem, zrobiłem dziurę w jednym, nawilżyłem ją wodą i wsadziłem w to penisa”.

2. „Obciąłem główkę kaktusa i ją brzydko wykorzystałem. Obyło się bez kontuzji”.

3. „Pieprzyłem się ze słoikiem wypełnionym masłem orzechowym”.

4. „Wsadziłem swojego wacka między sedes, a deskę klozetową, gdy miałem jakieś 15 lat. Bardzo bolało i było, łagodnie mówiąc, mało seksownie. Ale doszedłem”.

5. „Robiłem to prawie codziennie w wieku 13-14 lat z tapczanem w salonie moich rodziców. Było tam takie wgłębienie. Używałem mleczka kokosowego do nawilżenia. Jak to wspominam, zastanawiam się, czy moi rodzice wiedzieli. Kanapa musiała mieć zapach kokosa, a miejsce, gdzie się wciskałem, było zdecydowanie bardziej wypolerowane”.

6. „Spróbowałem zrobić to z żelem przeciwbólowym Mineral Ice. Z początku myślałem, że to świetny pomysł, ale potem nagle poczułem, że to parzy i to była jedna z najgorszych chwil mojego życia. Nigdy nie róbcie tego z Mineral Ice”.

7. „Wziąłem dwa plasterki piersi indyka i wsadziłem je między wgłębienie w kanapie, a następnie wziąłem się do rzeczy. Prawie jak ‚prawdziwe mięso'”.

8. „Zgwałciłem blat kuchenny.To był gładki marmur, który posmarowałem nawilżaczem do rąk. Wspaniałe uczucie”.

9. „Użyłem do tego banana. Mój wacek pachniał później bananem przez parę tygodni”.

10. „Futerko królicze i lalka przedstawiająca bohaterkę ‚Scooby Doo’. Tak, to był dziwny okres w moim życiu”.

11. „Próbowałem wykonać imitację waginy z gumowej rękawiczki, papieru toaletowego i mydła. Nie poszło dobrze. Bolał penis (mam wrażliwą skórę, która nie zgrała się z mydłem) i długo nie mogłem pozbyć się liliowego zapachu”.

12. „Wziąłem plastikową torbę, wsadziłem do niej dwa plastry szybki i wypełniłem jeszcze wodą z mydłem. Wsadziłem to pod materac moich rodziców. Pomyślałem, że to będzie dobra symulacja seksu. Gdy o tym myślę teraz? No cóż, nastolatki robią różne rzeczy”.

13. „Nie oceniajcie mnie. Moja mama dała mi misia, gdy byłem dzieckiem, któremu po pewnym czasie zrobiła się dziura na karku. 13-letnia wersja mnie wsadziła tam swojego penisi i potrząsała misiem. Spaliłem go po ostatnim ‚przyjacielskim ruchaniu’. Naprawdę chciałbym teraz żartować”.

14. „To była moja pierwsza próba masturbacji, byłem najstarszym z braci, nie było internetu, ani ojca, który miałby jakieś zapasy magazynów porno. Spróbowałem więc wsadzić penisa do butelki z kremem nawilżającym. Świetny pomysł, nie?”

Polecamy: Jak wyglądał ich pierwszy raz, gdy się masturbowały? 9 zwierzeń kobiet

Ta pływaczka dowiedziała się o medalu dopiero od dziennikarki. Jej mina – bezcenna!

NEWSY
bsnrk

To jest na pewno coś, co warto zobaczyć:

– Nie wiedziałaś? – pyta dziennikarka.

– Myślałam, że popłynęłam w czasie 59 sekund – odpowiada chińska pływaczka (i to jest ten moment, gdy NAPRAWDĘ opada jej szczęka).

Później wyraża zadowolenia z tego, że była tak szybka i podkreśla, że dała z siebie wszystko, a ten wynik to jej życiowe osiągnięcie. Żartuje też (dalej nie mogąc uwierzyć, że ma medal), że „wykorzystała wszystkie swoje mistyczne moce”. Mówi o trudzie, przez jaki przeszła i ciężkiej pracy, jaką wykonała w okresie przygotowawczym. – Czasem myślałam „nigdy nie dam rady”. Były takie momenty, że myślałam sobie, że życie wcale nie jest lepsze niż śmierć, no ale teraz: kompletnie odjeżdżam z radości! – wyznaje.

Polecamy: 11 olimpijskich wpadek, które sprawią, że będziesz się śmiać

Prawocnicy tego hotelu w Dubaju błagają rosyjskie modelki, żeby przestały to tam robić. Mają dość!

Rozrywka
bsnrk

Menedżerowie hotelu Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeraih mają dość „turystek” z Rosji. Każda pretendująca gwiazda Instagrama z kraju naszego sąsiada za punkt honoru uważa zrobienie sobie erotycznej fotki w tym hotelu i  otagowanie miejsca w portalu społecznościowym. Zdaniem władz Waldorf Dubai Astoria psuje to reputację miejsca, które chciałoby się kojarzyć z rodzinnym wypoczynkiem, a nie z, no wiecie, „modelingiem”:

1

z56

2

3

4

5

6

7

Źródło: Instagram