Zrobiła sobie ponad 20 operacji, żeby wyglądać „idealnie”. Myślicie, że się udało? To zobaczcie, jak wyglądała wcześniej

ŻYCIE
callista006

W wieku 26 lat wenezuelska modelka Aleira Avendani miała na swoim koncie już ponad 20 operacji plastycznych. Kobieta była zdeterminowana, aby uzyskać „idealny” wygląd…

1

Miała między innymi 2 korekty nosa, 4 operacje piersi, zabieg wszczepienia bajpasa, wstawiane implanty pośladków…  Zaczęła w wieku 19 lat.

1

Jej przemiana to nie tylko operacje. Swoją 50-centymetrową talię zawdzięcza wytrwałemu noszeniu ciasnych gorsetów przez całe lata.

3

Wszystkie przemiany Aleirii są na bieżąco dokumentowane na jej kontach na Instagramie. Tak, kobieta ma ich kilka. Łącznie śledzi ją pół miliona internautów, którzy codziennie mogą liczyć na nową dawkę zdjęć.

4

„Media społecznościowe to najlepszy sposób dla modelki, aby się wybić, a ja uwielbiam wrzucać zdjęcia swojego niesamowitego ciała do sieci. Chcę, aby obserwowało mnie jak najwięcej ludzi. Świat powinien mnie zobaczyć, powinien zobaczyć moje cudowne kształty” – skromnie stwierdza Aleira.

5

Modelka przeszła też sporo mniej standardowych zabiegów. Miała podciągane czoło, aby podnieść brwi, wydłużaną szyję czy wyrywane wszystkie zęby, aby zastąpić je nowymi, doskonałymi protezami.

6

Jak sama twierdzi, jest z siebie bardzo dumna. Osiąga swoje cele. Ma coraz więcej fanów na Instagramie, pojawiła się w meksykańskim Playboy’u, podróżuje po świecie i prezentuje ludziom swoje ciało. Wszystko osiągnęła sama. Sukces okupiła mnóstwem pieniędzy, bólem i czasem na dochodzenie do siebie po operacjach.

7

Jednak nawet po tak wielu zabiegach, Aleira nie ma zamiaru spocząć na laurach. Zamierza dalej upiększać swoje ciało i dążyć do perfekcji. „Nie boję się chodzenia pod nóż” – przekonuje. – „Poddam się każdej operacji, jaka przyjdzie mi tylko do głowy, aby być jeszcze bardziej zadowoloną ze swojego ciała”.

Tak Aleira wyglądała przed operacjami. Poznalibyście ją?

222

Zobacz też: Ta para wydała ponad milion złotych, by wyglądać jak Barbie i Ken…

 

6 naprawdę dziwnych faktów, których nie wiedzieliście o penisach

ŻYCIE
bsnrk

1. Nasi przodkowie mieli tam kość

aa003f5d2ffac91bd67b424c9fa55c18

Ale utraciliśmy ją, gdy człowiek ewoluował z neandertalczyka. Naukowcy nie za bardzo potrafią wyjaśnić, czemu doszło do takiej zmiany. Kość w penisie ma wiele ssaków, także małpy.

2. Twój penis pierwotnie był wargą sromową

zarodek

W macicy wszyscy zaczynamy jako dziewczynki.

3. Jest możliwe, że mężczyzna przyjdzie na świat z dwoma penisami

pobrane

Diphallus to rzadka wada wrodzona i przytrafia się 1 na 6 milionów narodzin chłopca. Jeszcze bardziej rzadkie jest, że oba są w pełni sprawne.

4. Jest gatunek ryby, która może wpłynąć ci do penisa

mj-618_348_jeremy-wades-river-monster-primer-candiru-fish

Nazywa się Wandelia. Według legendy ryba ta atakuje mężczyzn, którzy sikają w zbiorniku wodnym. Faktycznie zdarzają się przypadki, że ten pasożyt pasożytujący na skrzelach ryb wpływa do cewki moczowej, ale dzieje się to raczej przez przypadek, a ryba nie pasożytuje w penisie, tylko ginie z powodu braku tlenu. Żeby ją usunąć, potrzebny jest zabieg chirurgiczny. Pocieszające jest to, że ta ryba w kształcie węgorza żyje tylko w dorzeczu Amazonki i Orinoko.

5. Penis Napoleona Bonaparte został sprzedany na aukcji

a99283_xERyHl

Gdy Napoleon zmarł w 1821 roku jego penis został odcięty przez lekarza do autopsji. W 1977 ta „relikwia” została sprzedana za 3 tysiące dolarów urologowi z New Jersey (USA). Penis pozostaje dalej w posiadaniu jego rodziny.

6. Lęk przed tym, że penis schowa się do brzucha, naprawdę się zdarza

Koro

Koro to zaburzenie lękowe. Chory jest przekonany, że jego penis zostanie wciągnięty w głąb brzucha. Z tego powodu nerwowo sprawdza, czy dalej tam jest. Zdarza się też, że chory przywiązuje penisa, starając się zapobiec wciągnięciu.

Polecamy: Oto, jak naprawdę wyglądała ewolucja wielkości penisa