Zrobiła sobie ponad 20 operacji, żeby wyglądać „idealnie”. Myślicie, że się udało? To zobaczcie, jak wyglądała wcześniej

ŻYCIE
callista006

W wieku 26 lat wenezuelska modelka Aleira Avendani miała na swoim koncie już ponad 20 operacji plastycznych. Kobieta była zdeterminowana, aby uzyskać „idealny” wygląd…

1

Miała między innymi 2 korekty nosa, 4 operacje piersi, zabieg wszczepienia bajpasa, wstawiane implanty pośladków…  Zaczęła w wieku 19 lat.

1

Jej przemiana to nie tylko operacje. Swoją 50-centymetrową talię zawdzięcza wytrwałemu noszeniu ciasnych gorsetów przez całe lata.

3

Wszystkie przemiany Aleirii są na bieżąco dokumentowane na jej kontach na Instagramie. Tak, kobieta ma ich kilka. Łącznie śledzi ją pół miliona internautów, którzy codziennie mogą liczyć na nową dawkę zdjęć.

4

„Media społecznościowe to najlepszy sposób dla modelki, aby się wybić, a ja uwielbiam wrzucać zdjęcia swojego niesamowitego ciała do sieci. Chcę, aby obserwowało mnie jak najwięcej ludzi. Świat powinien mnie zobaczyć, powinien zobaczyć moje cudowne kształty” – skromnie stwierdza Aleira.

5

Modelka przeszła też sporo mniej standardowych zabiegów. Miała podciągane czoło, aby podnieść brwi, wydłużaną szyję czy wyrywane wszystkie zęby, aby zastąpić je nowymi, doskonałymi protezami.

6

Jak sama twierdzi, jest z siebie bardzo dumna. Osiąga swoje cele. Ma coraz więcej fanów na Instagramie, pojawiła się w meksykańskim Playboy’u, podróżuje po świecie i prezentuje ludziom swoje ciało. Wszystko osiągnęła sama. Sukces okupiła mnóstwem pieniędzy, bólem i czasem na dochodzenie do siebie po operacjach.

7

Jednak nawet po tak wielu zabiegach, Aleira nie ma zamiaru spocząć na laurach. Zamierza dalej upiększać swoje ciało i dążyć do perfekcji. „Nie boję się chodzenia pod nóż” – przekonuje. – „Poddam się każdej operacji, jaka przyjdzie mi tylko do głowy, aby być jeszcze bardziej zadowoloną ze swojego ciała”.

Tak Aleira wyglądała przed operacjami. Poznalibyście ją?

222

Zobacz też: Ta para wydała ponad milion złotych, by wyglądać jak Barbie i Ken…

 

Nazywali ją „potworem”, „brzydulą Betty”. Dziś 21-latka wygrywa konkursy piękności!

ŻYCIE
roundhere

Maria Petrou była w szkole gnębiona przez rówieśników. Patrząc na nią dziś, trudno uwierzyć, że rówieśnicy nazywali ją „brzydulą Betty”, „szkaradą”, „potworem” i „okularnicą”. „Zawsze lubiłam się dużo uczyć. Szczególnie interesowałam się sztuką i literaturą. Dzieciakom ze szkolnego gangu się to nie podobało”, mówi Maria. „Dzięki temu, że tak mną gardzili, powtarzałam sobie, że muszę im coś udowodnić. Udało mi się to!” Maria studiuje dziś sztuki piękne. Jest już na 3. roku i z powodzeniem godzi naukę z udziałem w konkursach piękności.

12415 (1) 5252

15 niesamowitych historycznych zdjęć, które zadziwiają, a jednocześnie skłaniają do myślenia

KULTURA
bsnrk

1. Zatonięcie SS Normandia w nowojorskim doku, 1942 rok

z1

2. 16-letni Arnold Schwarzenegger na swoim pierwszym konkursie kulturystycznym

z2

3. Rosyjscy rybacy na tle swojej imponującej zdobyczy, 1924

z3

4. Mała Inuitka z malultkim psem husky na plecach, 1949

z4

5. Surferzy, 1922

z5

6. Chłopiec po raz pierwszy w życiu ogląda telewizję przez okno szyby wystawowej, 1948

z89

7. James Naismith (człowiek, który wymyślił koszykówkę) ze swoją żoną

7

8. Kobieta na plaży w Iranie, 1960

275805-006-650-d1b4e09755-1484633999

9. Margaret Hamilton, kobieta, która stała za lotem misji „Apollo” na Księżyc

z89

10. Linda Christian, pierwsza dziewczyna Jamesa Bonda, 1945

z87

11. Król Zjednoczonego Królestwa Jerzy VI na zjeżdżalni, 1938

z10

12. Hokeiści zespołów Toronto Maple Leafs i Chicago Black Hawks szukają szkieł kontaktowych, które wypadły jednemu z graczy na lodowisko, 1962

z56

13. Japońskie gejsze, lata dwudzieste

z789

14. Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Moskwie, 1980

z13

15. Bracia Adolf i Rudolf Dassler, pierwszy założył Adidasa, a drugi Pumę

z56

Jeszcze więcej niesamowitych historycznych zdjęć, które po prostu trzeba zobaczyć choć raz w swoim życiu